Szkoła Rytmu

Projekty eklektycznych warsztatów rozwojowych, prelekcji, gier szkoleniowych dla biznesu. Oferujemy Państwu usługi, których nikt inny nie zaoferuje.

👇INTEGRACJA ➪ WIEDZA + INTUICJA = ROZWÓJ👇

Warsztaty Bębniarskie Orkiestra Bębnów

Integracja – Uczestnicy poznają najciekawsze rytmy, bębny i instrumenty perkusyjne wielu kultur świata. Prowadzeni przez dyrygenta przemieniają się w Orkiestrę grającą na etnicznych bębnach i wielu zaskakujących perkusjonaliach. Poznają prawdziwą mowę rytmu, rytuału i bębnów. Unikalne wydarzenia pozwalające doświadczyć mocy zespołowego zaangażowania, współdziałania i integracji.

GROW – Gra RytmÓW – Gra Rozwojowa

Unikalna na rynku szkoleń gra o przywództwie i zarządzaniu przez wartości, łącząca w sobie świat muzycznego rytuału, psychologii biznesu, neuronauki w rozwijaniu kluczowych kompetencji przywódczych i menadżerskich.

Gra stanowi narzędzie szkoleniowe i rozwojowe rzucając wyzwania w obszarach:

• wychodzenia ze strefy komfortu
  • zarządzania w sytuacji zmiany
  • budowania zespołu i współpracy
  • efektywnej komunikacji
  • kreatywności, efektywności, innowacyjności
  • przyjmowania i przekazywania przywództwa

Warsztat rozwoju kompetencji

Kwintesencja doświadczenia, technik, metod, wiedzy wyniesionej ze współtworzenia interdyscyplinarnych i międzykulturowych projektów edukacyjnych, konferencji, wydarzeń, wykładów, szkoleń, współpracy z artystami i ekspertami wielu dziedzin sztuki, nauki, biznesu, w postaci eklektycznego warsztatu rozwojowego w obszarach:

• kreatywności i innowacyjności
  • wystąpień publicznych
  • radzenie sobie ze stresem, wielozadaniowością, konkurencją, pustką egzystencjalną
  • współtworzeniem kultury życzliwości i organizacji uczącej się
  • kompetencji przyszłości

Power Speeches+

Wiedza - Projekt eklektycznych, interaktywnych prelekcji ilustrujących wskazane przez Państwa tematy.

Realizacje:
  • Rewolucja 4.0 w rytmie 7 tradycyjnych wartości: roztropności, umiarkowania, sprawiedliwości, odwagi, wiary, nadziei i miłości. V Konferencja dla Liderów Biznesu Instytut Humanites
  • Rytm przywódcy - mądrość dźwięku i ciszy. IV Konferencja Liderów Biznesu Humanites
  • Od zróżnicowanych dźwięków do wspólnego brzmienia, jak to się udaje? Jak budować mosty i szacunek względem innych kultur na przykładzie projektu UniOrchestra. Festiwal Ważnych Spraw
  • Leadership by harmony. Interaktywny wykłady dla Siemens, Deloitte, Volvo Trucks
  • Podróż lidera. Rytm życia, śmierci i odradzania. Realizacja z muzykami świata VI VII VIII konferencja dla Liderów Biznesu Instytut Humanites