Oferta dla Biznesu ( przewiń w dół )

Creative Events
Orkiestry Bębnów
Gry Szkoleniowe
Gale Konferencje
Power Speeches
Rytuał

Creative Events

Szkoła Rytmu to projekty interdyscyplinarnych „eventów”, warsztatów, prelekcji, gier integracyjnych i szkoleniowych dla biznesu. Oferujemy Państwu usługi, których nikt inny nie zaoferuje, w oryginalny sposób łącząc świat muzyki, biznesu, edukacji i zabawy.

Orkiestry Bębnów

Warsztaty bębniarskie, w których uczestnicy poznają najciekawsze rytmy i melodie, bębny i instrumenty perkusyjne wielu kultur świata. Prowadzeni przez dyrygenta przemieniają się w Orkiestrę grającą na bębnach oceanicznych, kijach deszczowych, tubach piorunowych, kalimbach i wielu zaskakujących perkusjonaliach. Poznają prawdziwą mowę bębnów.

Unikalne wydarzenia pozwalające doświadczyć mocy zespołowego zaangażowania, współdziałania i integracji.

Boomwhackers Orchestra

Energetyczna integracja z bum bum rurkami. Spektakularne „show” zamieniające uczestników eventu, spotkania biznesowego, uroczystej gali czy konferencji w orkiestrę tysiąca kolorowych dźwięków. Orkiestrę rytmów i melodii świata. Harmonia pracy zespołowej i współdziałania.

GRA RYTMÓW

Unikalna na rynku szkoleń gra o przywództwie i zarządzaniu przez wartości, łącząca w sobie świat muzyki, filozofii i psychologii w rozwijaniu kluczowych kompetencji przywódczych i menadżerskich. Dzięki wykorzystaniu unikalnej symulacji szkoleniowej, kolekcji najciekawszych instrumentów etnicznych świata, uczestnicy mają okazję samodzielnie tworzyć, zarządzać i przewodzić własną mini-orkiestrą.

Gra stanowi wielowymiarową metaforę szkoleniową rzucającą wyzwania w obszarach:

• przejmowania-przekazywania przywództwa
  • wychodzenia ze strefy komfortu
  • zarządzania zmianą-projektem-talentami-zespołem
  • budowania zespołu-relacji w zespole
  • efektywnej komunikacji, pracy zespołowej
  • współtworzenia skutecznej strategii
  • wykorzystywania ciała, nie tylko głowy, w realizacji zadań
  • kreatywności i elastyczności w realizacji celów
"większość najlepszych intuicji przyszła do mnie dzięki muzyce" A. Einstein

Power Speeches

Projekt interaktywnych i interdyscyplinarnych prelekcji ilustrujących wskazane przez Państwa tematy.

Realizacje:
  • Od zróżnicowanych dźwięków do wspólnego brzmienia. Jak to się udaje? Festiwal Ważnych Spraw 2021
  • Różne światopoglądy i języki, niepotrzebne trudności czy niezbędna różnorodność? Moc muzyki, jak budować mosty i szacunek względem innych. Festiwal Ważnych Spraw
  • Podróż. Rytm życia, śmierci i odradzania. Realizacja z muzykami świata, podczas VI i VII konferencji dla Liderów Biznesu. Fundacja Humanites
  • Rewolucja 4.0 w rytmie wartości. Sprawiedliwość-roztropność-umiarkowanie-odwaga-wiara-nadzieja-miłość. Prelekcja podczas V Konferencji dla Liderów Biznesu. Fundacja Humanites
  • Brakujący element przywództwa. Szkoła dźwięku i ciszy. Mądrościowy wymiar rytmu. Prelekcja podczas IV Konferencji Liderów Biznesu Fundacji Humanites
  • Rytm to reguła, prosta i z sensem. Seminarium o efektywności dla kadry zarządzającej Banku Credit-Agricole.
  • Leadership by harmony. Projekt wydarzenia dla Volvo Trucks International top management meeting- Narodowe Forum Muzyki.
  • Interactive orchestra “the power of musical inspiration" dla stowarzyszenia YPO Poland Chapter. Warszawa

rytm jest wszędzie

• Wirtuozeria w zmieniającej się rzeczywistości. Przywództwo, zarządzanie a jazz.
  • W szkole rytmu "4 i" Od inspiracji przez imitację, improwizację, do innowacji. Nie małpuj a odkrywaj.
  • Re-aktywność, pro-aktywność, Kre-aktywność. Rytm motywacji: od oczarowania, przez rozczarowanie, do zaangażowania.
  • Jak grać zespołowo i dać przestrzeń solistom?
  • Rytm w życiu wolnego człowieka. Siła nawyku, rytuału, reguły, charakteru.
  • Puls życia: enneagram myśli, pomysłowe ciało i emocje niekochane.
  • "Jeśli się nie staniemy jak dzieci?" O wychowywaniu siebie, dzieci i młodzieży we współczesnym świecie.
  • Tożsamość. Moja pentatonika: człowiek, mężczyzna, mąż, ojciec, artysta.

Rytuał

unikalny warsztat dla grup pracy z ciałem, emocjami, twórczością, metaforą.

• piękno Rytmów
  • pomysłowe Ciało
  • twórcza Energia
  • zaprzyjaźnione Emocje