Oferta dla Biznesu ( przewiń w dół )

Exclusive Events
Orkiestry Bębnów
Gry Szkoleniowe
Gale Konferencje
Power Speeches

Exclusive Events

Szkoła Rytmu to projekty oryginalnych interdyscyplinarnych eventów, warsztatów, prelekcji, gier integracyjnych i szkoleniowych dla biznesu. Działania łączące sztukę muzyki, filozofii, psychologii, edukacji i ekonomii.

Orkiestry Bębnów

Warsztaty bębniarskie oraz gry integracyjne, w których to uczestnicy poznają najciekawsze rytmy i melodie, bębny i instrumenty perkusyjne wielu kultur świata. Prowadzeni przez dyrygenta przemieniają się w Orkiestrę grającą na bębnach oceanicznych, kijach deszczowych, tubach piorunowych, kalimbach i wielu wielu zaskakujących perkusjonaliach. Poznają prawdziwą mowę bębnów.

Unikalne wydarzenia pozwalające doświadczyć mocy zespołowego zaangażowania, współdziałania i integracji.

Boomwhackers Orchestra

Energetyczna integracja z bum bum rurkami. Spektakularne „show” zamieniające uczestników eventu, spotkania biznesowego, uroczystej gali czy konferencji w orkiestrę tysiąca kolorowych dźwięków. Orkiestrę współpracy rytmów i melodii świata. Harmonia pracy zespołowej i współdziałania.

GRA SZKOLENIOWA

Unikalna na rynku szkoleń gra o przywództwie i zarządzaniu przez wartości, łącząca w sobie świat muzyki, filozofii, psychologii i ekonomii w rozwijaniu kluczowych kompetencji przywódczych i menadżerskich. Dzięki wykorzystaniu autorskiej symulacji szkoleniowej, kolekcji najciekawszych instrumentów etnicznych świata, uczestnicy mają wyjątkową okazję samodzielnie stworzyć i zarządzać własną mini-orkiestrą. Wykorzystując to doświadczenie w realizacji kluczowych tematów szkoleniowych, oraz w procesach współtworzenia kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa.

Gra stanowi wielowymiarową metaforę szkoleniową rzucającą wyzwania w obszarach/tematach:

• przejmowania-przekazywania przywództwa
  • wychodzenia ze strefy komfortu
  • zarządzania zmianą-projektem-talentami-zespołem
  • budowania zespołu-relacji w zespole
  • efektywnej komunikacji, pracy zespołowej
  • współtworzenia skutecznej strategii
  • wykorzystywania ciała, nie tylko głowy, w realizacji zadań
  • kreatywności, elastyczności w realizacji celów
Zobacz tutaj

Gra Rytmów

Dzięki udziałowi w grze:

• w konwencji oryginalnej zabawy wyjdziemy ze strefy komfortu, doświadczając zarządzania sobą, zespołem w procesie zmiany
  • doświadczymy energii płynącej z zespołowego zaangażowania, komunikacji i współdziałania na zupełnie nowym poziomie
  • poznamy mądrościowy wymiar świata muzyki, doświadczymy muzycznych fenomenów "groove/flow" i harmonii
  • odniesiemy to doświadczenie do realiów personalnych/zespołowych/organizacyjnych w kontekście tematu ilustrowanego grą
  • przełożymy wiedzę i doświadczenie z gry na rozwój osobisty/zespołowy/organizacyjny.
"większość najlepszych intuicji przyszła do mnie dzięki muzyce" A. Einstein

Power Speeches

Projekty oryginalnych, interdyscyplinarnych prelekcji, "keynote/power speeches" oferowanych podczas spotkań biznesowych, seminariów, konferencji, ilustrujących wskazane przez Państwa tematy.

Przykładowe realizacje:
  • Rewolucja 4.0 w rytmie wartości. Sprawiedliwość-roztropność-umiarkowanie-odwaga-wiara-nadzieja-miłość. Prelekcja podczas V Konferencji Liderów Biznesu Fundacji Humanites
  • Brakujący element przywództwa. Szkoła rytmu dźwięku i ciszy. Mądrościowy wymiar przywództwa i zarządzania. Prelekcja podczas IV Konferencji Liderów Biznesu Fundacji Humanites
  • Rytm to reguła, prosta i z sensem. Podczas seminarium dotyczącego efektywności dla kadry zarządzającej Banku Credit-Agricole.
  • Leadership by harmony. Projekt wydarzenia dla Volvo Trucks - International top management meeting- w Narodowym Forum Muzyki.
  • Interactive orchestra “the power of inspiration" dla stowarzyszenia YPO Poland Chapter. Warszawa

rytm jest wszędzie

• Ekonomia dla człowieka. O wielowymiarowym spojrzeniu na biznes z założeniem, że człowiek coś znaczy.
  • Improwizacja przez wartości, wirtuozeria w zmieniającej się rzeczywistości. O zarządzaniu, przywództwie i jazzie.
  • W szkole rytmu "4 i" Od inspiracji przez imitację, improwizację, do innowacji. O uczeniu się przez całe życie.
  • Poczucie sensu i jego brak. O kryzysie jako zaproszeniu do rozwoju i podróży tożsamości.
  • Re-aktywność, pro-aktywność, Kre-aktywność, Od oczarowania, przez rozczarowanie, do zaangażowania i motywacji.
  • Jak grać zespołowo i dać przestrzeń solistom? O współbrzmieniu i współpracy.
  • Puls życia. O wartościach, emocjach i postawach.
  • Rytm w życiu człowieka. O sile reguły, rytuału i nawyku.
  • NieTak(t) Rzecz o słuchaniu i inteligencji emocjonalnej.
  • "Jeśli się nie staniemy jak dzieci?" O wychowywaniu siebie, dzieci, młodzieży we współczesnym świecie.

Flow osobowości

otwartość na robienie czegoś w inny niż dotąd sposób
100%
widzenie w szerszym i głębszym kontekście