Bez kategorii

Letnie warsztaty i koncerty ze znakomitymi muzykami

Wakacyjny sezon w Szkole Rytmu to spotkania, koncerty i warsztaty ze światowej klasy wirtuozami instrumentów perkusyjnych. Podczas letniego festiwalu w Przesiece obyły się warsztaty ze znakomitymi muzykami, przyjaciółmi i sąsiadami zza zachodniej granicy: Bodekiem Janke, Rolandem Peil, Hansem Fickelscher. Wspólnie przygotowywaliśmy się do niecodziennego wydarzenia, koncertu w środku lasu.
Pod koniec sierpnia gościliśmy wirtuoza tabli Maestro Samira`a Chatteriee z Nowego Jorku, wykładowcy na prestiżowej uczelni Manhattan School of Music. Maestro zagrał jedyny w Polsce ekskluzywny koncert w Pałacu na wodzie w Staniszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *